Dowiedz się jaki samochód możesz u nas wynająć

Wypożyczamy niezawodne samochody
w całej Polsce

Wypożyczalnia samochodowa Rent’n’GO z główną siedzibą znajdującą się w Warszawie specjalizuje się w wynajmie samochodów osobowych na okres krótko i długoterminowy. System naszej wypożyczalni samochodowej ogranicza formalności do minimum, gwarantując Państwu szybkie wydanie samochodu.

Nasza wypożyczalnia gwarantuje atrakcyjne warunki wynajmu. Posiadamy szeroką gamę aut miejskich, luksusowych oraz sportowych, dzięki czemu znajdą u nas Państwo pojazd dostosowany do Waszych potrzeb. Flota firmy Rent’n’GO składa się wyłącznie z nowych, bogato wyposażonych samochodów osobowych. Wszystkie pojazdy serwisowane są w autoryzowanych stacjach obsługi celem zapewnienia nienagannego stanu technicznego.

Celem wypożyczalni samochodowej jest stu procentowe zadowolenie Państwa zarówno z aut, jak i profesjonalnej obsługi. Gorąco zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy związanej z krótko bądź długoterminowym wynajmem.

BMW M6

Wspieramy nasze środowisko
dzięki flocie hybrydowej

Czy napędy Hybrydowe, łączące napęd elektryczny i spalinowy, są kolejnym wielkim wynalazkiem? Czy potwierdzi się ich historyczne znaczenie? Uważamy, że tak.

Rent’n’GO jako jedyna w Polsce wypożyczalnia wspiera politykę środowiskową. Rent’n’GO w 2015 roku wdrożyło w centrali Rent’n’GO Warszawa „System Zarządzanie Jakością” zgodny z normą ISO 9001 oraz „System Zarządzania Środowiskowego” zgodny z normą ISO 14001. Wprowadzenie pierwszego z nich ma na celu zapewnienie Państwu najwyższej jakości obsługi, która wraz z legendarną już jakością oferowanych przez Rent’n’GO samochodów pozwala budować i utrzymywać Państwa zaufanie. „Zarządzanie środowiskowe” z kolei, to potwierdzenie zaangażowania Rent’n’GO w ochronę środowiska, które znajduje odzwierciedlenie w produkcie w postaci technologii hybrydowej oraz pojazdów z niską emisją C02.

W naszej ofercie stawiamy na samochody Hybrydowe, aby komfort i ekonomia jazdy były jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Sprawdź naszą ofertę i już dzisiaj wybierz się w swoją podróż marzeń.

Toyota Auris Hybrid

Nasza firma w liczbach Od powstania naszej wypożyczalni samochodowej dążymy do dostarczania usług na najwyższym poziomie.

 • 100+

  zarejestrowanych samochodów

 • 40+

  długoterminowych wynajmów

 • 2500

  zadowolonych klientów

 • 1500000

  kilometrów rocznie

 • Masz jakieś pytania?Porozmawiaj z naszym specjalistą

 • Infolinia 24/7+48 661 119 119

 • Wynajem krótkoterminowy+48 661 119 119

 • Wynajem długoterminowy+48 601 540 054

Naszym klientom gwarantujemy

 • Umowy szyte na miarę

  Umowy szyte na miarę

  Każdy biznes wymaga elastyczności. Nasi Klienci mogą liczyć na możliwość modyfikacji umowy na leasing operacyjny, leasing finansowy lub długoterminowy najem samochodów.

 • Stała opieka techniczna

  Stałą opiekę techniczną

  Dbamy o samochody naszych Klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Mamy dostęp do sprawdzonych warsztatów i serwisów na terenie całej Polski.

 • Rzetelna współpraca

  Rzetelną współpracę

  Wiemy, jak ważne są przejrzyste zasady gry w biznesie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby terminowo wywiązywać się z umów na każdym etapie współpracy.

 • Konkurencyjne ceny

  Konkurencyjne ceny

  Wiemy doskonale, że dobre zarządzanie flotą samochodową wymaga minimalizowania kosztów pojazdów oraz serwisowania.

RNG POLSKA