FAQ

Aby wynająć samochód wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny dostępny na naszej stronie (link do formularza), po wypełnieniu formularza nasz pracownik niezwłocznie skontaktuje się z Państwem celem uzgodnienia szczegółów wynajmu. Rezerwacji można również dokonać telefonicznie pod numerem +48 661 119 119 przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.
Dokumenty niezbędne do wynajmu auta to prawo jazdy uprawniające do prowadzenia auta danej kategorii oraz drugi dokument tożsamości - dowód osobisty lub paszport.
Wszystkie ceny dostępne są na naszej stronie w zakładce
Limit kilometrów jest to liczba kilometrów zawartych w cenie wynajmu.
Oczywiście, w przypadku przekroczenia limitu kilometrów jest naliczana opłata dodatkowa w wysokości 0,2 zł za każdy przekroczony kilometr.
Kaucja jest to odpowiedzialność użytkownika za uszkodzenia auta. Jest pobierana w formie pre-autoryzacji na karcie kredytowej/debetowej na okres wynajmu auta tzw. blokada środków na koncie. Istnieje również możliwość wpłacenia kaucji w gotówce.
Oczywiście. Kaucja jest zwracana w momencie, gdy auto wraca w takim samym stanie, w jakim zostało wydane klientowi.
Tak, istnieje możliwość podstawienia auta pod każdy wskazany adres na terenie całej Polski.
Koszt podstawienia auta zależny jest od miejsca podstawienia. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnie obowiązującymi promocjami (link do promocji) celem sprawdzenia czy nie przysługuje Państwu darmowe podstawienia auta.
Aby wynająć auto w naszej firmie wystarczy mieć skończone 18 lat.
Tak, autem może kierować inna osoba niż wynajmująca samochód jednak że musi to zostać zgłoszone przy wynajmie auta.
Nie, nie pobieramy opłat za drugiego kierowcę
Czy istnieje możliwość wyjazdu autem za granicę? Tak. Chęć wyjazdu za granicę powinna zostać zgłoszona w momencie wynajmu auta i wiąże się z jednorazową opłatą w wysokości 100 zł. Nie wyrażamy zgody na wyjazd na teren Rosji, Ukrainy i Białorusi.
Nie, wszystkie koszty wynajmu są kalkulowane w momencie wynajmu auta, nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat w przypadku spełnienia wszystkich warunków najmu tj. powrót auta z takim samym stanem paliwa, stanem czystości itp.
Tak, zachęcamy do przeczytania zakładki „auto z OC sprawcy” znajdującej się w ofercie.
 • Masz jakieś pytania?Porozmawiaj z naszym specjalistą

 • Infolinia 24/7+48 661 119 119

 • Wynajem krótkoterminowy+48 661 119 119

 • Wynajem długoterminowy+48 601 540 054

Naszym klientom gwarantujemy

 • Umowy szyte na miarę

  Umowy szyte na miarę

  Każdy biznes wymaga elastyczności. Nasi Klienci mogą liczyć na możliwość modyfikacji umowy na leasing operacyjny, leasing finansowy lub długoterminowy najem samochodów.

 • Stała opieka techniczna

  Stałą opiekę techniczną

  Dbamy o samochody naszych Klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Mamy dostęp do sprawdzonych warsztatów i serwisów na terenie całej Polski.

 • Rzetelna współpraca

  Rzetelną współpracę

  Wiemy, jak ważne są przejrzyste zasady gry w biznesie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby terminowo wywiązywać się z umów na każdym etapie współpracy.

 • Konkurencyjne ceny

  Konkurencyjne ceny

  Wiemy doskonale, że dobre zarządzanie flotą samochodową wymaga minimalizowania kosztów pojazdów oraz serwisowania.

RNG POLSKA